Za pololetí sundala 23 kilo. Natálie změnila jednu zásadní věc

Za 6 měsíců zhubla přes 20 kilogramů. Jak píše týdeník Život, nepomohla jí k tomu žádná zázračná dieta ani hladovka. Když se jí narodila dcerka Viky, její každodenní koloběh se změnil. Přebalování, krmení, uspávání a každý den dokola totéž.

„Přes den jsem rychle něco snědla, nedívala jsem až tak na stravu, soustředila jsem se na dítě. Když malá usnula, já jsem se začala odměňovat. Co jsem viděla, to jsem jedla. Největším prohřeškem byly sladkosti, čokolády. Večer jsem si vynahradila všechno. Jedla jsem bezhlavě, pečivo, smažená jídla. To se rychle ukázalo i na váze,“ vzpomíná mladá maminka na večerní přejídačky.

Kila navíc skrývala pod velké halenky a svetry.
„Říkala jsem si, dám si pizzu a půjdu na spinning. Přestože jsem cvičila, necítila jsem se dobře ve svém těle, kila dělají své.“ Když si nedokázala zapnout oblíbené oblečení, věděla, že to takhle dál nemůže jít.

Pravidelnost nade vše
Se změnou jídelníčku začala, když měla 83 kilogramů. „Vyřadila jsem pečivo, těstoviny, slazené nápoje, sladkosti a smažená jídla. Začala jsem víc pít čistou vodu, což bylo předtím u mě nepředstavitelné. Vypít sklenici čisté, neochucené vody,“ říká o prvních radikálních krocích.

Zaťala se a nepolevila. Výsledek stojí za to.
Důležitá byla pravidelnost, tedy jíst pětkrát do dne a skoncovat s večerním přejídáním. „Našla jsem si svou cestu ve stravování. Abych nebyla hladová, důležité si bylo sestavit plnohodnotný talíř. Ten by měl obsahovat dostatek zeleniny, luštěnin, bílkovin i sacharidy, například brambory,“ doplňuje.

Je mu 22, ale vypadá jako dítě: Trpí kvůli zdraví, ale i kvůli nepřejícím
Když se však po dvou až třech měsících ukázaly první výsledky, motivovali ji nepolevit. „Dodržovala jsem stravu a denně cvičila. Když se váha snížila o prvních pět a deset kilogramů, chtěla jsem stále víc a víc. Byla to závislost. Poté, co jsem zhubla dvacet kilogramů a někdy cvičila i dvě hodiny denně, cítila jsem, že musím zpomalit. Všeho moc škodí, nechtěla jsem to přehnat,“ říká Natália, které se na začátku ani nesnilo, že se jí podaří zhubnout 23 kilogramů.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram